Testy do Policji

multiSelect

testy

Witamy na naszej stronie dotyczącej testów do Policji.

Posiadamy aktualne testy do Policji tj

  • testy wiedzy ogólnej z odpowiedziami – najnowsza baza 614 pytań z odpowiedziami + pozostałe wszystkie bazy – aktualizujemy na bieżąco
  • testy multiSelect z nowym profilem policjanta – nie te stare ponad 560 pytań, zadania, poradniki
  • cechy policjanta, wady, zalety, cechy idealnego przełożonego itp
  • pytania psychologa
  • testy które są w poradni zdrowia psychicznego tj matryce ravena, test niedokończonych zdań, wyjaśnienia słówek itp
  • testy na rozmowę kwalifikacyjną
  • poradniki, wzory itd

Wszystko aktualne i legalne w 100%

BEZ LIMITU !!!

BEZ OGRANICZENIA !!!

W sondzie która jest umieszczona na największym forum policyjnym na nasze testy do Policji głosuje ponad 90% użytkowników, uważa że nasze testy są najlepsze.

multiselect

RECENZJA MOJEGO PORADNIKA !!!

TESTY DO POLICJI  autorstwa Jarosława Sokołowskiego to bardzo dobry poradnik, dla osób które chcą przystąpić do egzaminu na policjanta. Jest to m.in. zbiór odpowiedzi do testów wiedzy opracowany według formuły i układu egzaminu, który czeka wszystkich kandydatów na policjantów. Opracowanie jest poprawne pod względem merytorycznym i dydaktycznym, zawiera materiał rzeczowy zgodny z przepisami prawa i materiał ilustracyjny odpowiedni do zagadnień egzaminacyjnych, ma logiczną i spójną konstrukcję. Poradnik oceniam jako wyjątkowo interesujący zwłaszcza na tle dość powszechnego w Polsce lekceważenia reguł uczciwości i kultury sprzedaży -znakomity pod względem merytorycznym, aktualny pod względem wiedzy naukowej i materiału rzeczowego. Nie mniej ważne jest budowanie relacji przez Autora ze swymi Klientami. Autor i Sprzedający w jednej osobie nie zapomina o swoim kliencie, nawet jeśli dokonał on już zakupu. Klient po dokonaniu zakupu nadal czuje, że znajduje się w Jego centrum zainteresowania.”

„ODPOWIEDZI DO TESTU MULTISELECT- PORADNIK” autorstwa Jarosława Sokołowskiego to super poradnik, dla osób które chcą przystąpić do egzaminu na policjanta. Jest on przydatny dla kandydatów jako recepta na skuteczniejsze przygotowanie się do rozwiązania testów psychologicznych oraz do spotkania z psychologiem.
Celem poradnika nie jest udzielenie konkretnych informacji, jak powinna brzmieć odpowiedź na poszczególne pytania testu MultiSelect (aczkolwiek w opracowaniu są podane odpowiedzi przykładowe na pytania testowe), ale zaznajomienie osób badanych z procedurą testową, rozproszenie niepokoju, sprawienie, by każdy badany funkcjonował najlepiej jak tylko pozwalają mu na to jego zdolności.
Autor daje praktyczne porady przydatne w trakcie rozwiązywania testu, dzięki temu rozwiewa aurę tajemniczości, jaka często otacza testy, a tym samym pomaga w korygowaniu powszechnych nieporozumień odnośnie do tego, czemu służą testy i co znaczą ich wyniki.
Przedstawione w ebooku procedury treningowe mają na celu kształtowanie efektywnych sposobów rozwiązywania problemów, takich jak staranne analizowanie problemu, rozważanie wszystkich możliwych odpowiedzi i zwracanie uwagi na istotne szczegóły i powiązania, rozważne, a nie impulsywne formułowanie odpowiedzi lub ich wybieranie, stosowanie wysokich standardów przy ocenie własnego działania.
Wszystko jest napisane w taki sposób, aby zdobyta wiedza mogła zostać wykorzystana od razu.
Zachęcam do przeczytania tego poradnika wszystkich kandydatów na policjantów, którym zależy na dobrych wynikach z testów.”

 

Z naszymi testami zdasz egzaminy do policji bez żadnego problemu !

Zamów:

 

 

JAK ZNAJDZIESZ JESZCZE OSOBĘ/FIRMĘ KTÓRA SPRZEDAJE LEGALNE TESTY(Z TYMI ZASADAMI O KTÓRYCH PISZE POLICJA) I AKTUALNE TESTY BO JAK WIDZIAŁEM TO SPRZEDAJĄ Z 2012 ROKU JAKO AKTUALNE – TO WSZYSTKIE TESTY WYSYŁAMY ZA DARMO !!!

OFERTA